Tabip Odasından Erkoç'a ziyaret

30.09.2016

Kahramanmaraş Tabipler Odası yeni yönetim kurulumuz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret etti. Ziyarette yönetimimiz Başkan Erkoç’un yaptığı hizmetler için teşekkür ederek, obeziteyle mücadele çerçevesinde yapılan spor sahalarının önemine dikkat çekti.

Kahramanmaraş Tabipler Odası Başkanı Dr. Ekrem Aksu, Genel Sekreter Dr. Mustafa Eren ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Halil Sütyemez, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tabipler odasıyla ortak spor aktiviteleri yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Tabipler Odası Başkanı Dr. Ekrem Aksu ise Büyükşehir Belediyesinin yaptığı hizmetleri yakından takip ettiklerini, özellikle obeziteyle mücadele çerçevesinde kentin her yerine yapılan ve yapılmakta olan spor sahalarının önemine dikkat çekti. Aksu; “Başkanımız ilimize hizmet için elinden gelen gayreti gösteriyor. Başkanımızın sivil toplum kuruluşlarına verdiği önemin de farkındayız. Tabip Odası olarak Büyükşehir Belediyesi ile toplum sağlığına katkıda bulunacak her türlü projeye hazır olduğumuzu bildirdik. Odamızın bir yer problemi vardı ve bu sorununu da başkanımıza ilettik, Bu konuda bize yardımcı olacağını ifade etti, kendisine teşekkür ettik'' dedi.